Jsem tu jen o víkendech ;) Omluvte mojí nepřítomnost...

Září 2011

Dělám co můžu :D

9. září 2011 v 20:02 | Dája |  Novinky
Ahojte lidi :) Tak se vám zas po týdnu v Ráji mentálů ozývám :) koukám že na mě někteří se zápisama a se soutěžema nepočkali...nevadí ;)
Dám si tedy uipozornění,že tu přes týden nejsem,kdyby mi to zase někdo chtěl vyčítat :D
Jinak co na intru? Fajne...Měli jsme týden praxi,ale nemáme ještě kufrry,takže jsme se celej týden nudili...nebudu psát vžádný romány,protože mi jde můj miláček Harry ♥ :D Tak zítra,čaute ;)

Návštěvnost (29.8. 2011 - 4.9. 2011)

9. září 2011 v 19:58 | Dája
Navstevnost za minuly tyden (29.8. 2011 - 4.9. 2011) je:
Pondeli: 18
Utery: 55
Streda: 67
Ctvrtek: 17
Patek: 23
Sobota: 52
Nedele: 22

Celkem: 254

Děkuju!!!

Nedělní chvilka...

4. září 2011 v 10:09 | Dája |  Novinky
Dnes okolo 3 hodiny zase odjíždím na ten debilní intr...vlastně mi to tam nevadí,vadí mi jen to,že tam musím být a vadí mi škola...jinak dobrý :D ;) Tento víkend bych měla jet za Punťou :) Takže zkusíme nafotit nějaké fotky a pak je sem zase někdy během dalšího víkendu dám ;) Je to staršný když si uvědomím,že vlastně nemám vůbec na nic čas...co se dá za ten víkend...tedy vlastně za půlku pátku,půlku soboty a půlku neděle stihnout? Tenhle týden i minulý týden se mi docela zvětšila návštěvnost...jenže kdy já si přečtu kolik lidí mi sem vlezlo? Achjoooo.... :|
No takže to je asi radši všechno,co vám prozatím napíšu,protože to je furt jenom samý stěžování a žádnej kus práce tu neni vidět :D Jdu udělat avatar do soutěže k Hafíí a půjdu chvíli na face... ;) Zatíím :)

Dája
P.S...přece je něco pozitivního na tý škole :D Zapíšu se do fotografickýho kroužku(možná :D ) a během roku budu uvažovat o přestupu na jinou školu... :D

Zářijový design :)

3. září 2011 v 12:26 | Dája |  Novinky
Změnila jsem letní design na "podzimový" design s názvem september. Je oprvadu jednoduchý,nic složitého na něm nebylo,přesto mi to trvalo tak půl hodiny a to kvůli tomu,že než jsme sehnala ty správné barvy,než jsem našla správné brushe...prostě vopruz :D není nic moc,ale v jednoduchosti je krása :) a ačkoliv není nijak úžasný,přesto je,protože je na něm Punťa :D Takže zatím tohle :D :)

Design 2.7

3. září 2011 v 12:23 | Dája |  Šatník blogu
Název: September...
Jak dlouho: přibližně 20-25 minut :)
Od-do: Neurčeno
Obrázky: Punťa
Font: Chicken But
Brushe: ano
Spokojenost: 98%
Poznámka: Líbí se mi...není moc složitý,ba naopak.Hlavní zásluhu na něm mají brushe,fotka je jen orámečkovaná :)
Autor: Me :)
Náhled:


Avatar:

(Nic moc :D )

2.kolo SONM

2. září 2011 v 20:03 | Dája |  Soutěžky
V 1.kole bohužel vypadla Monny♥Benny :/

Benny8.8% (10)
Laky13.3% (15)
Drake25.7% (29)
Kecka38.9% (44)
Cukřenka13.3% (15)

Nejvíce hlasů získala Kecka a nejméně bohužel Benny :/ Je mi líto,Benny už dále nesoutěží...

Ale POZOR!Je to ZMĚNA! Nyní si můžetze na blog napsat,aby vám hlasovali,ale jinak hlasy shánět nesmíte ;) To znamená že reklama na blogu je možná,ale na blogy ostatních už nepište :)

1.Soutěžící...Hafí a zlatý retrívr Laky
2.Soutěžící...Januska a rotweiller Drake
3.Soutěžící Máťa a křeček džungarský Kecka
4.Soutěžící Mišák a křeček džungarský Cukřenka
Hlasujte v anketě :) V 2.kole ode mě hlas dostanou Hafíí a Laky :)

Intr...information

2. září 2011 v 18:58 | Dája |  Novinky
Tak jsem zpátky :) Sice jsem tam nebyla dlouho...ale dost dlouho na to,abych si už jakž takž zvykla :) První dojem z našeho "pokoje"? Nejprve začnu od začátku,což bude celkem příhodné,myslím :D
Máma přijela z práce...já si dobalila poslední věci do tašky a před pátou hodinou jsme vyrazili na nádraží.Nakonec jsme nejeli vlakem ale vezli nás Kamči rodiče,což bylo dobře,páč nevím jak bysme ty tašky dotáhly až na intr... :D V autě mi bylo špatně,proto jsme vůbec nevnímala.Byl to stav podobný tomu stavu,kdy jste namol :D vůbec jsme nevnímala a všechno se mi začalo vzdalovat,měla jsme pocit že se mi to jen zdá...nezdálo ;) Konečně jsme minuli ceduli DOMAŽLICE a náš "vysněný" učňák.Zaparkovali jsme u kauflandu a sešli jsme o ulici níž,k intru.Před intrem stálo několik holek ...a několik dalších lidí.Míša se mi svěřila,že má trému a je nervózní.Já nebyla a sama jsem to nechápala...já která si sama nedojde nic vyřídit (už jo :D ;) )...šli jsme po schodech nahoru k vychovatelce.Na seznamu jsem hned našla svoje jméno...aby ne...Dagmar Kašová byla hned první. Šli jsme na pokoj...a teď už konečně ten pocit z...říkejme tomu tedy pokoj ať už to tak vypadá nebo ne ;) Vešli jsme do dveří a dostali jsme se do jakési chodbičky,kde byly další dvoje dveře.Vešli jsme v pravo.Naproti dveřím jedna postel.Vlevo od dveří druhá postel,za ní i vedle ní skříň a za tou jednou skříní další postel u okna...WHAT'S THE FUCK??? Prostě sme se skoro rozbrečeli,ten pokoj byl strašný...neútulný,tmavý.Mezi Kamčinou postelí(naproti dvěřím) a Míšinou postelí(nalevo) byla ulička tak 20 cm... Ten den jsme se strašně nudili...večer jsme nemohli usnout...Ale druhý den už byl jiný.Já i Míša jsme si zyvkli rychle a začalo se nám tam líbit :) Kamča párkrát brečela a já v duchu děkovala rodičům,že mě tenkrát přemluvili,abych jela na tábor.Teď už se mi po rodičích nestýská ;)
A v neděli se tam zase všechny rády vrátíme :)