Jsem tu jen o víkendech ;) Omluvte mojí nepřítomnost...

Horoskop na dny od 13.4 do 19.4.2009

16. dubna 2009 v 19:31 | Dája
Beran (21. 3. - 20. 4.)
Pejsci v Beránku budou trochu více lpět na svém páníčkovi. Obnášet to bude více mazlení, více snahy být s vámi a častější projevy žárlivosti. Nedá se ale nic dělat. Toto období je zase přejde, tak ho jednoduše vydržte.


Býk (21. 4. - 20. 5.)
Psí Býčkové si na velké změny nyní moc nepotrpí. Chystáte-li se tedy vyjet se svým mazlíčkem třeba na dovolenou, pozor. Mohl by to snášet trochu hůře. Ponechte tedy cestování na později a více se držte doma.


Blíženci (22. 5 - 21. 6.)
Máte skvělou šanci naučit svého psího Blížence další věci. Nyní zkuste třeba pozdrav. Pokud budete důslední, zaručeně se vám podaří docílit vyštěkání třeba slova ahoj. Není to vtip. Jsou jednoduše teď takto nastavení.


Rak (22. 6. - 22. 7.)
Pozor na to, jak se nyní budete ke svým psím Ráčkům chovat. Jejich senzitivita je totiž na samém vrcholu a zaznamenají prakticky vše kladné, ale i záporné. Pak si to budou dlouho pamatovat. Čili, mějte se více na pozoru.


Lev (23. 7. - 23. 8.)
Psí Lvíčci budou trochu hlučnější. Máte-li tedy méně vstřícné sousedy, zkuste s nimi chodit ven co nejvíce a hlavně jim nic nezakazujte. Nemá to totiž absolutně žádnou cenu. Získáte tím maximálně naštvaného miláčka.


Panna (24. 8. - 23. 9.)
Zkuste zakoupit nějakou složitější hračku pro svého miláčka v Panně. Zabavíte ho tím na hodně dlouho. Navíc, dáte mu to, co v těchto dnech skutečně ocení. Máte doma velmi chytré stvoření a chce vám to také dokázat.


Váhy (24. 9. - 23. 10.)
Hrajete-li na nějaký hudební nástroj, zkuste ho používat co nejvíce v přítomnosti vaší psí Váhy. Budete koukat, jak si ráda zazpívá. Pak připravte kameru a zaručeně ulovíte skvělé video pro své známé nebo pro náš portál.


Štír (24. 10. - 22. 11.)
Pokuste se vašeho psího Štírka zapojit do všeho, co budete dělat. Úplně mu občas postačí, pokud bude moci alespoň přihlížet. Páníčkova přítomnost pro něj prostě bude nadevše. Tak mu to jednoduše splňte.


Střelec (23. 11. - 20. 12.)
Zkuste nakoupit hračky, které se hýbou. Vyhnete se nedorozumění, pokud svoji fantazii váš psí Střelec zapojí třeba na pejska vašich známých. To, že ho trochu prožene neznamená, že se chce prát. Jen ho bude bavit běhat za čímkoliv.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Malé děti váš psí Kozoroh nyní moc nestráví. Bude se snažit spíše odpočívat a bude k tomu chtít mít klid. Pokud ho tedy cokoliv vyruší, může se stát, že zavrčí a dá tak najevo svou nevoli. Dopřejte mu tedy více klidu.


Vodnář (21. 1. - 19. 2.)
Pokud váš psí Vodnář vymyslí nějakou hloupost, zkuste to přejít. Nebo se snažte tvářit méně naštvaně. Mohl by si to totiž špatně přebrat. Teď je prostě doba, kdy bude nápady hýřit a občas to prostě přežene. Někdy i více.


Ryby (20. 2. - 20. 3.)
Budete muset trochu více odhadnout, jakou náladu váš pejsek v Rybičkách zrovna má. Nebude to s ním moc jednoduché, ale vnímavý páníček moc problémů mít nebude. Zkuste mu dát to, na co má zrovna náladu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Punťa?(viz obrázky na designu)

Ano,je moc hezký 71.9% (23)
je normální... 12.5% (4)
Ne.... 15.6% (5)

Komentáře

1 Lucievandijk Lucievandijk | Web | 17. dubna 2009 v 17:08 | Reagovat

ahojky! tenhle blog je super...ten horoskop taky...a to záhlavko s Punťou je krásnýýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama