Jsem tu jen o víkendech ;) Omluvte mojí nepřítomnost...

Horoskop (20.4-26.4.2009)

19. dubna 2009 v 13:30 | Dája
Psí horoskop - beranBeran (21. 3. - 20. 4.)
Nyní můžete začít s častějším venčením svého psího Beránka. Opravdu ho velmi přivítá. Bude chtít běhat, běhat a zase jen běhat. Tak mu to dopřejte a zkuste ho pouštět tam, kde si svou energii bude moci vybít naplno.

Psí horoskop - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)
Psí Býčkové budou nyní vyžadovat více pozornosti, co se srsti týká. Trochu se o něj tedy starejte a pokuste se její kvalitu podpořit třeba nějakými vitamíny. Také česáním mu uděláte opravdu velkou radost, tomu věřte.

Psí horoskop - blíženciBlíženci (22. 5 - 21. 6.)
Tak jak jste uspěli ve výcviku svého psího Blížence? Pokud moc ne, není nic ztraceno. Stále ještě máte skvělou šanci. Toto období trvá, tak ho jednoduše ještě využijte a nic neponechávejte náhodě. Připravte kamery.

Psí horoskop - rakRak (22. 6. - 22. 7.)
U psích Ráčků, kromě většího cítění, nezaznamenáte větší změny. Teď si budou užívat klidu a nabírání nové energie. Jinak jsou ale stále hodně vnímavý k různým podnětům, hlavně od páníčků, proto velký pozor.

Psí horoskop - levLev (23. 7. - 23. 8.)
Pejsci ve Lvíčku se teď více zaměří na své páníčky. Budou vám chtít udělat spoustu radosti třeba tím, že se od vás nehnou. Pokud vám to nebude vyhovovat, nedá se nic dělat. Prostě to tak bude a vůbec nic s tím nenaděláte.

Psí horoskop - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)
Inteligence psích Panen nemá meze, proto je na páníčkovi, jak toho využije. Můžete ji dokonce i rozvíjet. Zkuste třeba složitější hračky nebo povely. Pokud vytrváte, máte možnost naučit svého mazlíka až neskutečné věci.

Psí horoskop - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)
U psích Vah se něčeho převratného nyní nedočkáte. Jejich období bude spíše klidnější, ale co by neměli páníčci podcenit, je zažívání. Pozor tedy na kvalitu krmení, a pokud je váš mazlíček zvyklý na lidské jídlo, teď by ho jíst neměl.

Psí horoskop - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)
Psím Štírkům nyní dopřejte více volnosti a trochu více pohybu. Pokud ho vyvezete na místo, kde nemusí mít náhubek ani vodítko a navíc se dostatečně proběhne, asi neuvidíte v okolí šťastnějšího pejska. Bude vás za to opravdu milovat.

Psí horoskop - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)
Zjistili jste li už, co vašeho psího Střelce dokáže opravdu zaujmout, teď ho v tom jen podporujte. Pokud to ještě tak úplně přesně nevíte, dejte se do pátrání, co to jen může být. Nic jiného vašeho mazlíčka teď více nepotěší.

Psí horoskop - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Zkuste se s vaším pejskem v Kozorohu více sblížit. Možná se vám zdá, že to už víc nejde, ale když to zkusíte, zjistíte, že opak je pravdou. Máte skvělého přítele, ale věřte, že vaše vzájemné poutu může být mnohem silnější.

Psí horoskop - vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)
Pejsci ve Vodnáři se sice trochu zklidní, ale přemýšlení o hloupostech ho nepřechází. Jen ty svoje myšlenky nebude až tolik převádět do praxe, tak si více odpočinete. Občas vás ale hodně překvapí, někdy dokonce spíše nemile.

Psí horoskop - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)
Pokuste se lépe odhadnout, co si váš mazlíček v Rybičkách zrovna žádá. Sám vám to nepoví a je tedy pouze na páníčkovi, jak moc je vnímavý. Zkušení chovatelé si ale jistě poradí. Nyní se tedy ukáže, jak svému mazlíčkovi rozumíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama